Produse total 97364 produse

Sortează după:
IP-COM 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 switch, G5328F, Standarde: IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3ad,IEEE802.3z,IEEE802.3x,IEEE8 02.1p,IEEE802.1q,IEEE802.1w,IEEE802.1d,IEEE802.1s, interfata: 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 4 x 1000 Base-X SFP ports, Switching capability

IP-COM 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 switch, G5328F, Standarde: IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3ad,IEEE802.3z,IEEE802.3x,IEEE8 02.1p,IEEE802.1q,IEEE802.1w,IEEE802.1d,IEEE802.1s, interfata: 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 4 x 1000 Base-X SFP ports, Switching capability

1.043,00 Lei + TVA
Switch IP-COM G5328X, 24 Port, 10/100/1000 Mbps

Switch IP-COM G5328X, 24 Port, 10/100/1000 Mbps

1.238,00 Lei + TVA
Switch IP-COM G5324-16F, 24 Port, 10/100/1000 Mbps

Switch IP-COM G5324-16F, 24 Port, 10/100/1000 Mbps

1.166,00 Lei + TVA
IP-COM 5GHz 12dbi IPMax Point to Point Outdoor CPE, 5GHz 11AC 867Mbps, antena 12dbi , Interfata: 4*10/100Mbps, waterproof: IP65, Passive power over ethernet via PoE/LAN (+4,5pins; -7,8pins ) up to 60 meters.

IP-COM 5GHz 12dbi IPMax Point to Point Outdoor CPE, 5GHz 11AC 867Mbps, antena 12dbi , Interfata: 4*10/100Mbps, waterproof: IP65, Passive power over ethernet via PoE/LAN (+4,5pins; -7,8pins ) up to 60 meters.

261,00 Lei + TVA
Switch IP-COM G3328F, 24 port, 10/100/1000 Mbps

Switch IP-COM G3328F, 24 port, 10/100/1000 Mbps

1.085,00 Lei + TVA
Switch IP-COM G5310P-8-150W, 8 port, 10/100/1000 Mbps

Switch IP-COM G5310P-8-150W, 8 port, 10/100/1000 Mbps

943,00 Lei + TVA
IP-COM switch G5328P-24-410W, 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 POE switch,; Standard and Protocol: IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3ad,IEEE802.3z,IEEE802.3x,IEEE8 02.1p,IEEE802.1q,IEEE802.1w,IEEE802.1d,IEEE802.1s,IEEE802.3af/at, 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 4 x

IP-COM switch G5328P-24-410W, 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 POE switch,; Standard and Protocol: IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3ad,IEEE802.3z,IEEE802.3x,IEEE8 02.1p,IEEE802.1q,IEEE802.1w,IEEE802.1d,IEEE802.1s,IEEE802.3af/at, 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 4 x

2.264,00 Lei + TVA
IP-COM 10-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3310F; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, and IEEE 802.1p/q/w/d, Interface: 8 x 10/100/1000Base-T Ethernet port, 2 x 1000Base-X SFP slot, Switching Capacity: 20Gbps, Packet Forwarding Rate: 14.9Mpps

IP-COM 10-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3310F; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, and IEEE 802.1p/q/w/d, Interface: 8 x 10/100/1000Base-T Ethernet port, 2 x 1000Base-X SFP slot, Switching Capacity: 20Gbps, Packet Forwarding Rate: 14.9Mpps

489,00 Lei + TVA
IP-COM 18-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3318P-16-250W; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p/q/w/d, and IEEE 802.3af/at , Interfata: 16 x 10/100/1000Base-T Ethernet port, 2 x 1000Base-X SFP slot, POE ports 1- 16, 230W total, Switching

IP-COM 18-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3318P-16-250W; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p/q/w/d, and IEEE 802.3af/at , Interfata: 16 x 10/100/1000Base-T Ethernet port, 2 x 1000Base-X SFP slot, POE ports 1- 16, 230W total, Switching

977,00 Lei + TVA
IP-COM PRO-S8-150W, 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports(PoE), 1 x 10/100/1000 Base-T Ethernet port(data), 1 x 1000 Base-X SFP port, Standards&Protocols: IEEE802.3、IEEE802.3u、IEEE802.3ab、IEEE802.3z、 IEEE802.3x、IEEE802.3af/at、IEEE802.1p、IEEE802.1q、IEEE802.1w、IEEE802. 1d、 IEEE802.1s, Switching

IP-COM PRO-S8-150W, 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports(PoE), 1 x 10/100/1000 Base-T Ethernet port(data), 1 x 1000 Base-X SFP port, Standards&Protocols: IEEE802.3、IEEE802.3u、IEEE802.3ab、IEEE802.3z、 IEEE802.3x、IEEE802.3af/at、IEEE802.1p、IEEE802.1q、IEEE802.1w、IEEE802. 1d、 IEEE802.1s, Switching

1.079,00 Lei + TVA
IP-COM 8-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3310P-8-150W; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1d, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Interfata: 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 2 x 100/1000

IP-COM 8-Port Gigabit Ethernet managed switch, G3310P-8-150W; Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1d, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Interfata: 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 2 x 100/1000

626,00 Lei + TVA
IP-COM  G311SM Single-Mode Optical Fiber Module, standard and protocol: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, raza transimitere: 20km, interfata: LC, 1.25Gbps.

IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module, standard and protocol: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, raza transimitere: 20km, interfata: LC, 1.25Gbps.

169,00 Lei + TVA
IP-COM switch G1110P-8-150W, 8-Port Gigabit + 2SFP, POE, Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at, interfata: 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power); 2 x 100/1000 Base-X SFP ports, 20 Gbps, consum<150W, POE: 130W.

IP-COM switch G1110P-8-150W, 8-Port Gigabit + 2SFP, POE, Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at, interfata: 8 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power); 2 x 100/1000 Base-X SFP ports, 20 Gbps, consum<150W, POE: 130W.

732,00 Lei + TVA
Ip-com switch G1126P-24-410W, 24-Port PoE, 24GE + 2SFP Ethernet Switch ,unmanaged, Interfata: 24 * 100/1000 Mbps Base-T RJ45 ports (Data/Power), 2* 1000 Mbps Base-X SFP port, Switching capability: 48 Gbps, Packet forwarding rate: 35.7 Mpps, Buffer: 2M, PoE supply: Ports 1-24 support standard

Ip-com switch G1126P-24-410W, 24-Port PoE, 24GE + 2SFP Ethernet Switch ,unmanaged, Interfata: 24 * 100/1000 Mbps Base-T RJ45 ports (Data/Power), 2* 1000 Mbps Base-X SFP port, Switching capability: 48 Gbps, Packet forwarding rate: 35.7 Mpps, Buffer: 2M, PoE supply: Ports 1-24 support standard

1.264,00 Lei + TVA
Ip-com switch G3326P-24-410W, 24-Port PoE, 24GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch, interfata: 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 2 x 100/1000 Base-X SFP ports, Switching capability: 48 Gbps, Packet forwarding rate: 35.7 Mpps, Dimensiuni: 440 mm * 284 mm * 44 mm, Buget POE: 370W, Consum

Ip-com switch G3326P-24-410W, 24-Port PoE, 24GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch, interfata: 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power), 2 x 100/1000 Base-X SFP ports, Switching capability: 48 Gbps, Packet forwarding rate: 35.7 Mpps, Dimensiuni: 440 mm * 284 mm * 44 mm, Buget POE: 370W, Consum

1.329,00 Lei + TVA
IP-COM switch TEG1118P-16-250W, 16-Port Gigabit Switch POE ,Standard and Protocol: IEEE802.3,IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af/at, 16 *100/1000, 2* 1000 Mbps, PoE power supply Single port: AF: 15.4W, AT: 30WWhole device: 230W.

IP-COM switch TEG1118P-16-250W, 16-Port Gigabit Switch POE ,Standard and Protocol: IEEE802.3,IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af/at, 16 *100/1000, 2* 1000 Mbps, PoE power supply Single port: AF: 15.4W, AT: 30WWhole device: 230W.

1.004,00 Lei + TVA
IP-COM switch TEG5312F, 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 switch, Standard and Protocol: IEEE802.3、 IEEE802.3u、 IEEE802.3ab、 IEEE802.3ad、 IEEE802.3z、IEEE802.3x、IEEE802.1p、 IEEE802.1q、 IEEE802.1w、 IEEE802.1d、 IEEE802.1s;Interface: 10 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 2 x 1000 Base-X SFPports

IP-COM switch TEG5312F, 24-Port Gigabit Ethernet managed L3 switch, Standard and Protocol: IEEE802.3、 IEEE802.3u、 IEEE802.3ab、 IEEE802.3ad、 IEEE802.3z、IEEE802.3x、IEEE802.1p、 IEEE802.1q、 IEEE802.1w、 IEEE802.1d、 IEEE802.1s;Interface: 10 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports, 2 x 1000 Base-X SFPports

769,00 Lei + TVA
IP-COM 16-Port Gigabit Ethernet Switch, G1016G, unmanaged, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3ab, interfata: 16* 10/100/1000 Mbps auto-negotiation RJ45, 32 Gbps.

IP-COM 16-Port Gigabit Ethernet Switch, G1016G, unmanaged, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3ab, interfata: 16* 10/100/1000 Mbps auto-negotiation RJ45, 32 Gbps.

416,00 Lei + TVA
IP-COM 24-Port Gigabit Ethernet Switch, G1024G, unmanaged, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3ab , interfata: 24* 10/100/1000 Mbps auto-negotiation RJ45, 48 Gbps.

IP-COM 24-Port Gigabit Ethernet Switch, G1024G, unmanaged, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3ab , interfata: 24* 10/100/1000 Mbps auto-negotiation RJ45, 48 Gbps.

530,00 Lei + TVA
IP-COM 24-Port + 2 SFP Gigabit Ethernet Switch, G1024F; Standard and Protocol: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, interfata: 24 10/100/1000Mbps auto-negotiation ports,2 Gigabit combo SFP slots, 48Gbps.

IP-COM 24-Port + 2 SFP Gigabit Ethernet Switch, G1024F; Standard and Protocol: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, interfata: 24 10/100/1000Mbps auto-negotiation ports,2 Gigabit combo SFP slots, 48Gbps.

554,00 Lei + TVA
IP-COM PRO-S24 24 port managed Profi switch, Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x,IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, interfata: 24 x 10/100/1000 Base- T Ethernet ports, 4 x 1000 Base-X SFP ports, 1 x RJ45 Console port, 56 Gbps

IP-COM PRO-S24 24 port managed Profi switch, Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x,IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, interfata: 24 x 10/100/1000 Base- T Ethernet ports, 4 x 1000 Base-X SFP ports, 1 x RJ45 Console port, 56 Gbps

1.225,00 Lei + TVA
Aboneaza-te la newsletter

Urmareste-ne: Reduceri | Beneficii | Oportunitati | Ultimele Importate